TR
ENARFA RU
INTERNATIONAL PATIENTS

CİLDİYE - DERMATOLOJİ

Cildiye - Dermatoloji

Özel Başarı Hastanesi cildiye polikliniği, konusunda uzman dermatolog ve sağlık ekibi ile yüksek standartlarda hizmet verip hasta ve hasta yakınlarını tedavi süreciyle ilgili detaylı bilgilendirerek her durumda memnuniyetlerini sağlamayı,hastaya özel hastane rahatlığını yaşatmayı hedeflemektedir. Profesyonel ve kapsamlı hizmet sunan polikliniğimizde hasta memnuniyeti önceliğimizdir.

Cildiye (Deri ve Zührevi Hastalıklar) cilt hastalıkları  ve cinsel yolla bulaşan hastalıkların tanı ve tedavisini konu alan bilim dalıdır. Saç, tırnak, ağız mukozası gibi vücut girişleri de yine bu branşın uzmanlık alanına girmektedir. 

 

Cildiye Polikliniği; hastanemizdeki diğer tüm bölümler gibi gerçekleştirdiğimiz rutin eğitim ve toplantılara katılarak sürekli bir oryantasyonun parçası olmaktadır. Böylece bölümler arası bilgi paylaşımı ve fikir alışverişi sağlanmakta, gerçekleştirilen ve gerçekleştirilecek olan tedavilerde alanında uzman farklı doktorların görüşleri değerlendirmeye alınmaktadır. Ayrıca teknolojik ve medikal anlamda gerçekleşen yenilikler birimlerin ortak çalışmasıyla sürekli takip edilmekte ve hastanemizin yenilikçi yaklaşımı ile en iyi şekilde hayata geçirilmektedir. 

 

Cildiye Polikliniği’nde Tanı ve Tedavisi Yapılan Başlıca Konular


İlgi Alanları

Cildiye - Dermatoloji ile İletişime Geçin

Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Email Adresiniz
Şehir
Mesajınız
6698 sayılı KVKK hakkında bilgilendirmeyi okudum; hizmet sunumu ve anlatımı için iletişim bilgilerimin kullanılmasına izin veriyorum.

Cildiye - Dermatoloji Doktorları

Hemen Randevu Almak İçin Tıklayınız