TR
ENARFA RU
INTERNATIONAL PATIENTS

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’ nde; çocukların ve ailelerinin kendilerini rahat ve güvende hissedecekleri, çocukların ilgi ve zevklerine uygun olarak dekore edilmiş bambaşka bir ortamda, yenilikçi bir tedavi yaklaşımı sunulmaktadır.

Ebeveynler için konforlu bir bekleme alanı sunan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü, yüksek standartlarda kaliteli sağlık hizmetlerini, uzman hekimler ve sağlık ekibinin profesyonelliğinde, son teknoloji medikal ekipmanlar kullanarak vermektedir. 

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü; modern tıbbın sunduğu tüm imkanları barındıran Yeni Doğan Yoğun Bakım Servisi’ yle de desteklenmektedir. Ayrıca Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’ nden destek alınarak sağlıklı bebek gelişimi konusunda ailelerin bilinçlendirilmesi de amaçlanmaktadır. Bu amaçla bölümde ailelere; anne sütünün önemi, sağlıklı emzirme, bebeğin ilk yılında karşılaşılabilecek sorunlar ve bu sorunların çözümleri gibi konularda genel bilgiler verilmektedir.

Hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını hızlı ve doğru şekilde, her zaman güleryüzle yerine getirmeyi ilke edinen Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü; tedavi süreçlerini en iyi şekilde takip ederek çocukların en kısa sürede sağlıklarına kavuşmaları için çalışmaktadır.

Bunlarla birlikte, Hastanelerimizde bebeklerin fiziksel, sosyal ve psikolojik gelişimi değerlendirilerek, Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü önerileri göz önüne alınarak aşıları yapılmaktadır.


İlgi Alanları

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ile İletişime Geçin

Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Email Adresiniz
Şehir
Mesajınız
6698 sayılı KVKK hakkında bilgilendirmeyi okudum; hizmet sunumu ve anlatımı için iletişim bilgilerimin kullanılmasına izin veriyorum.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktorları

Hemen Randevu Almak İçin Tıklayınız