TR
ENARFA RU
INTERNATIONAL PATIENTS

KLİNİK LABORATUVAR

Klinik Laboratuvar

Klinik Laboratuvarlarda verilen hizmetler hızla gelişmekte, uygulanan testler çeşitlenmekte , bu nedenle klinik laboratuvarların hastalıkların tanı ve tedavisinde önemi giderek artmaktadır. Laboratuvarımız Başarı Hastanesi' nin kalite politikaları doğrultusunda, yatan ve ayakta başvuran hastaların kaliteli, güvenilir, insani değerlere uygun ve aynı zamanda ekonomik hizmet alacakları bir bölüm olarak kurulmuştur. 

Laboratuvarımızın klinik tanı ve tedavi süerçlerinin izlenmesi için gerekli olan klinik Biyokimya, Hormon, Hematoloji, Mikrobiyoloji, İmmunoloji, Seroloji, Genetik ve acil laboratuvar hizmetlerini zamanında, doğru ve güvenilir olarak sunmaktadır ve amacı hastalıkları saptamak, bir tanıyı reddetmek, hastalıkların gelişimi ve süreci hakkında öngörüde bulunmak tedavi süresini izleyerek doktora yardımcı olmaktır. 

Tanı, tedavi ve hasta takibinde gereksinim duyulan tüm testler modern cihazlar, deneyimli teknisyenler, kullanışlı iyi tasarlanmış fiziksel ortam ve kaliteli çalışan bir ekiple gerçekleştirilmektedir ve haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Kullandığımız cihazlar ve malzemeler her aşamada denetlenmektedir. Bu denetimler hem laboratuvara özgü kontrol yöntemleri ile hem de dış kalite kontrol örnekleri ile yapılmakta ve sonuçlar belgelenmektedir.

Klinik Laboratuvar ile İletişime Geçin

Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Email Adresiniz
Şehir
Mesajınız
6698 sayılı KVKK hakkında bilgilendirmeyi okudum; hizmet sunumu ve anlatımı için iletişim bilgilerimin kullanılmasına izin veriyorum.

Klinik Laboratuvar Doktorları

Hemen Randevu Almak İçin Tıklayınız