TR
ENARFA RU
INTERNATIONAL PATIENTS

BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Beyin ve sinir cerrahisi departmanında beyin, omurilik ve sinir tedavisinde ne kadar hassas olunması gerektiğinin farkında olan Başarı Hastanesi; bu alana giren tüm müdahaleleri, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış ameliyathanelerde uzman operatör hekimler önderliğinde gerçekleştirmektedir. 

Beyin bir organdan fazlasıdır. Kimliğiniz, belleğinizdir. Algıladığınız her şeyi anlamlı görüntülere, seslere, duygulara dönüştüren canlı bir bilgisayar gibi çalışır. Tüm vücudu hareket ettiren komutların merkezi, tüm organların ortak noktasıdır.

Beyin ve sinir cerrahisi bölümünün sıklıkla yararlandığı kapsamlı görüntüleme ve üst düzey laboratuvar hizmetleri, en kısa sürede doğru tanıyı koymak ve tedaviye hızla başlayabilmek üzere Başarı Hastanesi bünyesinde her zaman hazır bulunmaktadır. Tedavi süreciyle ilgili olarak nöroloji bölümü başta olmak üzere ilgili tüm bölümlerden gerekli destek alınmakta ve uygulanan tedavi her boyutuyla değerlendirilmektedir. Hasta ve yakınlarının memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak tedavi sürecinin mümkün olan en iyi şekilde geçirilmesini sağlamak tüm hastanede olduğu gibi bu bölümün de misyonudur.

Beyin ve sinir cerrahisi bölümü düzenlenen rutin eğitim ve toplantılarla sürekli gelişim içinde bulunmaktadır. Teknolojik ve tıbbi gelişmeler yakından takip edilerek üst düzey imkanlarla sunulmaktadır. 

Tanı ve Tedavisi Yapılan Başlıca Konular


İlgi Alanları

Beyin ve Sinir Cerrahisi ile İletişime Geçin

Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Email Adresiniz
Şehir
Mesajınız
6698 sayılı KVKK hakkında bilgilendirmeyi okudum; hizmet sunumu ve anlatımı için iletişim bilgilerimin kullanılmasına izin veriyorum.

Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları

Hemen Randevu Almak İçin Tıklayınız