TR
ENARFA RU
INTERNATIONAL PATIENTS

ÜROLOJİ

Üroloji

Üroloji, idrar yolları ve üreme sistemleri ile ilgili hastalıkları inceleyen bilim dalıdır. 

Başarı Hastanesi Üroloji Bölümü; kısa sürede doğru tanıyı koyarak en uygun tedaviyi uygulayabilmek amacıyla son teknoloji medikal cihazlarla donatılmıştır. Bölümün uzman hekimleri ve tecrübeli sağlık ekibi, kapsamlı hizmetleri güleryüzle vermektedir. 

Teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip eden Üroloji Bölümü’nde hasta ve hasta yakınları, karşılaşabilecekleri sorunlar ve bu sorunların çözümlerine dair bilgilendirilmekte, tedavi sürecini en rahat şekilde geçirmeleri hedeflenmektedir. 

Üroloji Bölümü; gerekli durumlarda diğer uzman hekimler ve bölümler ile koordineli çalışarak tanı ve tedavi süreçlerini farklı bakış açılarıyla değerlendirmekte, tedaviyi mümkün olan en iyi koşullarda gerçekleştirmektedir. Hastanenin diğer bölümlerinde olduğu gibi bu bölümde de hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetlerini maksimumda tutmak, hastaların kendilerini her zaman rahat ve iyi hissedecekleri bir ortamda hizmet vermek esastır. 

Düzenlenen rutin eğitim ve toplantılarla sürekli gelişim içinde bulunan Üroloji Bölümü, servis ve poliklinik olmak üzere iki farklı birimde hizmet vermektedir. 

Tanı ve Tedavisi Yapılan Başlıca Konular


İlgi Alanları

Üroloji ile İletişime Geçin

Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Email Adresiniz
Şehir
Mesajınız
6698 sayılı KVKK hakkında bilgilendirmeyi okudum; hizmet sunumu ve anlatımı için iletişim bilgilerimin kullanılmasına izin veriyorum.
Hemen Randevu Almak İçin Tıklayınız