TR
ENARFA RU
INTERNATIONAL PATIENTS

BAŞKANIN MESAJI

hicabi hoca57

Sağlık hizmetleri vermeye başladığımız 2000 yılından itibaren Medi Başarı Tıp Merkezi ve 2014 yılından itibaren Başarı Hastanesi olarak, sizin ve ailenizin sağlığına ve iyiliğine odaklanıyoruz. Deneyimli çalışanlarımız, son teknoloji tanı ve tedavi ekipmanlarını içeren tesisimiz ve tedavi yaklaşımlarımızla Başarı Hastanesi’ni özenli, güleryüzlü bir ortamda ulaşılabilir fiyatlarla kaliteli sağlık hizmeti arayanlar için bir hedef nokta haline getiriyoruz.

Yüksek tecrübeleri ve kendi etik nosyonlarını gelecek nesil doktor ve hemşire adaylarına iletebilecek yetkinlikte değerli doktor ve çalışanlarımızın, hastanemizde bulunmasından gurur duyuyor; yetişen sağlık çalışanlarımızın da her anlamda gelişimi için elimizden geleni yapmaya devam ediyor, teorik ve pratik tüm süreçlerinde üretken ve hizmetiyle fark yaratan jenerasyonları sağlık sektörüne Başarı ailesi olarak kazandırıyoruz.

Her gün tıbbın temelini değiştiren tıbbi gelişmeleri en ön saflarda takip ederek en güncel bilgiler ile bu değişikliklere ayak uydurmayı başarıyoruz. Bu tüm değişikliklerin arasında sadece tek bir şey aynı kalıyor o da hastalarımıza, ailelerine olan sarsılmaz bağlılığımız ve sunduğumuz hizmetin kalitesi.

Özel sağlık sektöründe sürekli gelişen ve yenilenen kadromuz, güven ve kalite odaklı hizmet yaklaşımımızla etik ilkelerin yönlendirmeleri altında sizleri sağlığınıza kavuşturmaya ve yaşam kalitenizi arttırmaya, ulusal ve uluslararası alanda öncü bir kurum olmaya ve sizlerin katkı ve görüşleriyle ilerlemeye devam edeceğiz.

 

Tüm Başarı Ailesine Sevgi ve Saygılarımla

Op. Dr. Hicabi GÖKDERELİ

Yönetim Kurulu Başkanı