TR
ENARFA RU
INTERNATIONAL PATIENTS

KADIN HASTALIKLARI

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü; kadın sağlığında karşılaşılabilecek tüm sorunlara, ihtiyaç ve beklentilere cevap verebilmeyi, uzman bir yaklaşımla hızlı, doğru, kaliteli ve kapsamlı hizmetler vermeyi misyon edinmektedir. Bölümün uzman hekimleri ve sağlık ekibi; tıptaki gelişmeleri sürekli takip ederek hizmet kalitesini ve çeşitliliğini günden güne arttırmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü; rutin kontrol ve tedavilerin yanı sıra yılda bir kez yaptırılması uygun olan Jinekolojik Check-Up hizmetini de sunmaktadır. Jinekolojik Check-Up ile herhangi bir şikayet olmasa da genetik, anatomik ve hormonlarla ilgili sorunların tespit edilmesi mümkün olmaktadır. Ayrıca yumurtalık, rahim içi ve rahim ağzı polipleri, kist ve tümör oluşumları gibi birçok hastalığın erken teşhis edilmesinde de fayda sağlamaktadır. Tüm bu izlemler, Son teknolojik Laboratuvar, USG, MR ve Jinekolojik muayene ile sağlanmaktadır.

Teknolojik altyapısı ve donanımı ile fark yaratan Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü; gerekli durumlarda diğer bölümlerle sürekli bilgi paylaşımında bulunarak hastalıkları çok yönlü değerlendirmekte, hastalığa en uygun ve en doğru şekilde müdahale edilmesini sağlamaktadır. 

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü; poliklinik ve servis olmak üzere iki ana bölümde, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. 

Kadın Hastalıkları Hakkında Bizimle İletişime Geçin

Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Email Adresiniz
Şehir
Mesajınız
6698 sayılı KVKK hakkında bilgilendirmeyi okudum; hizmet sunumu ve anlatımı için iletişim bilgilerimin kullanılmasına izin veriyorum.

İlginizi Çekebilir

Doktora Soru Sormak İçin Tıklayınız Hemen Randevu Almak İçin Tıklayınız